Пирин продължава с добрите резултати

Пирин (Благоевград) победи Септември (Симитли) с 3:1 в контролна среща в Банско. Така "орлетата" записаха четвърта победа от общо пет проверки. С този мач приключи подготвителният лагер на Пирин в Банско.

Мартин Тошев откри в 15-ата минута за Пирин, в 50-ата минута Димитър Благов покачи на 2:0, а друг влязъл като резерва играч - Антонио Хаджииванов, вкара трети гол в 62-ата минута с буквално първото си докосване до топката. Почетният гол за Септември заби Даниел Гогов в 78-ата минута. За тима от Симитли в игра влезе бившият младежки национал Радослав Кирилов, който е футболист на италианския Кремонезе, но поддържа форма с отбора.

Пред мача стана ясно, че Янко Сандански си тръгва от Пирин. Той игра две контроли за родния си отбор, но е получил оферта от Казахстан и напусна отбора на Пирин.