ПСЖ срещу Челси на финала на младежката Шампионска лига

Пари Сен Жермен и Челси се класираха за финала на младежката Шампионската лига. Французите победиха Реал Мадрид с 3:1 в Нион. Те поведоха рано след автогол на Хакими, но Борха Майорал изравни. Испанският гранд доминираше, но Канга изведе ПСЖ напред шест минути преди края. Хосе Карлос Ласо получи червен картон и "белите" останаха с човек по-малко, а в самия край Канга оформи крайното 3:1.

По-рано днес Челси бе убедителен и спечели с 3:0 срещу Андерлехт. Лондончани, които са шампиони от миналата година, водеха на почивката след попадение на Кейси Палмър. През второто полувреме Колкът и Ейбрахам се разписаха за успеха на "сините".