Футболисти, ръководители и фенове на Левски отбелязават 81 години от рождението на Гунди

Вратар на Лудогорец получи контузия по време на квалификация за Мондиал 2018

Вратарят на Лудогорец Милан Борян получи контузия на лявата ръка при загубата на Канада с 0:2 като гост на Мексико в световна квалификация за Мондиал 2018 от зона КОНКАКАФ. Борян започна като титуляр, но получи болки в китката при спасяване в края на полувремето и беше заменен принудително в 41-ата минута от Кириакос Стаматопулос. Стражът блокира изстрел на Марко Фабиан в 37-ата минута, който се спря и в гредата, след което няколко минути получаваше медицинска помощ на терена, но не успя да продължи.