Черноморец катастрофира на старта на "В" група

Отборът на ПСФК Черноморец допусна изключително тежко поражение в първия пролетен кръг на "В" Югоизточна футболна група. Воденият от Еролин Кючуков тим загуби с 0:7 при гостуването си на Димитровград-1947. Домакините водиха с 3:0 на полувремето, а през втората част добавиха нови 4 попадения на сметката си. По този начин "акулите" остават с 15 точки и се намират на 15-о място във временното класиране на третия ни ешелон.

В голмайстори за Димитровград се превърнаха Цветомир Матев и Недялко Хубенов, които се отчетоха с по две попадения, а останалите голове бяха дело на младите футболисти Петър Петров, Александър Славов и Бончо Пенчев.