Несебър победи Лудогорец-2 на турнира "Поморие Къп"

Третодивизионният Несебър победи Лудогорец-2 с 1:0 във втория мач от първия ден на четиристранния приятелски турнир по футбол "Поморие Къп". Възпитаниците на Николай Русев реализираха единственото попадение в 16-ата минута на мача, когато Трайо Грозев се измъкна от защитата на съперника, преодоля вратаря и прати топката в опразнената мрежа.

След почивката разградчани, които играят в "Б" група, бяха по-активни и Кристиан Григоров беше близо до изравняване, но в 55-ата минута прати топката в гредата след удар с глава. В мача на откриването домакините от ОФК Поморие спечелиха по-рано днес също с 1:0 срещу Спартак Плевен.