Верона отмъкна точка от Торино

Отборите на Торино и Верона не успяха да се победят в мача помежду им от 22-ия кръг на Серия "А". Срещата на "Олимпико" завърши без голове при резултат 0:0, като двата съперника поделиха по една точка.

Домакините има за какво да съжаляват, че не успяха да вземат трите точки срещу последния в класирането. "Биковете" създадоха някои интересни положеения в мача, като в 16-ата минута опасен удар на Андреа Белоти мина до гредата. В 27-ата минута пък Марко Бенаси затрудни вратаря на съперника, който все пак спаси. След това с пропуски се отличиха и Чиро Имобиле и отново Бенаси, но топката така и не порази вратата на гостите.

Така Верона измъкна важна точка от това гостуване, макар тимът да остава на дъното без спечелена победа до момента и с актив от 11 точки. Торино пък се намира на 12-ото място с 27 точки.