"Лъвчетата" имат нови шампиони

Завърши ученическият турнир на ФК „Лъвчета“, организиран съвместно със ЗС на БФС-София и БАСУ. В продължение на два дни в спортен комплекс „Симеоново“ 29 отбора от 17 столични училища водиха оспорвани битки, подкрепяни от своите треньори и родители.

Излъчени бяха шампионите в три възрасти – 1-2 клас, 3-4 клас и смесени отбори /1-4 клас/. Всички деца получиха медали и лакомства, а първите 4 отбора в крайното класиране във всяка възраст бяха наградени с купи.

35 СОУ спечели първото място при 1-2 клас, а 109 ОУ триумфира в надпреварата за 3-4 клас. Треньор и на двата отбора е Добрин Михайлов. 14 СОУ с треньор Тихомир Йосифов стана победител при смесените отбори /1-4 клас/.

Шампионите и призьорите бяха наградени от председателя на „Лъвчетата“ доц. Венцислав Гаврилов и делегатите на БФС Павел Павлов, Георги Мидилев и Пандо Кобуров.

Победителите в два от трите финала бяха определени след изпълнение на дузпи.