Йоргачевич: Колективът е най-силното ни качество

Сръбският вратар на Левски Боян Йоргачевич заяви, че "сините" е трябвало да си решат срещата с Нефтохимик още през първото полувреме. Както е известно, столичани надвиха с 2:1 на "Лазур" след две дузпи, втората от тях в 92-ата минута, а победата изпрати Левски на върха в Първа лига.

"Труден мач. Теренът беше лош, а ние трябваше да си решим срещата още през първото полувреме, когато имахме две възможности да вкараме за 2:0, ако си бяхме подали топката в атака. Последва рикошет и гол в нашата врата. След това стана трудно. Показахме характер, като не трябва да спираме да се борим до 95-ата минута.

Нефтохимик - Левски 1:2 Никога не знаеш Господ кога ще ти помогне. Трябва да сме здраво стъпили на земята и да мислим мач за мач. После да радваме тези страхотни фенове. Колективът е най-силното ни качество, тъй като всички сме като едно семейство. Нямаме звезди, но всички заедно сме единни и трябва да бъдем заедно звездата, която носи радост на тези хора. Както казах обаче мислим мач за мач. Първенството е дълго и не трябва да подценяваме никого", сподели Йоргачевич пред Левски ТВ.