Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 0:0

Моци се извини за изгонването

Румънският бранител на Лудогорец Козмин Моци получи поредния глупав червен картон в последната година и половина. Той си изкара два жълти за 43 минути и остави своите съотборници с човек по-малко срещу Динамо (Киев). На мястото на румънеца не влезе друг играч, тъй като единият от картоните му бе показан за обидни думи към рефера. Логично през второто полувреме футболистите на родния шампион не издържаха срещу украинците и загубиха с 1:2. Моци се е извинил на своите съотборници още на почивката на мача с Динамо.

Напоследък румънецът доста често си изпуска нервите, а от това страдат неговите съотборници. Последният скандален случай бе по време на дербито с Левски в Разград (2:1) от първител пролетен кръг, когато той изрита грубо Роман Прохазка и получи червен картон.