100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Криховяк: Още не сме показали пълния си потенциал

Полузащитникът на националния отбор на Полша Гжегож Криховяк заяви, че тимът все още не е разкрил пълния си потенциал, въпреки че достигна за пръв път в историята си до четвъртфинал на европейско първенство. "Важното е, че продължихме, въпреки трудния мач. Особено тежко ни беше през второто полувреме, когато не съумявахме да задържим топката. Нашият отбор обаче е амбициозен и ние се целим високо. Струва ми се, че до момента не сме показали пълните си възможности", заяви Криховяк след победата с дузпи над Швейцария. Халфът на Севиля реализира последния наказателен удар, с който осигури победата с 5:4 при дузпите.