Миньор (Раднево) разби Евроколеж

Евроколеж загуби с 1:4 гостуването си на Миньор Раднево в мач от 27 кръг на Трета югоизточна лига. Борещите се за оцеляване домакини изиграха добър мач и надиграха колежани.
Още с първия съдийски сигнал миньорци тръгнаха в атака и създадоха две положения пред вратата на Георги Петров. В 4 минута колежани бяха близо до гола. Серафим Михайлов беше изведен през центъра на защитата финтира играч в жълто-черно и  отправи удар, но вратарят Цинцарски отби. Михайлов не успя при добавката. В 10 минута миньорци поведоха след изпълнение от ляво на ъглов удар Живко Господинов с глава откри – 1:0. В 17 минута Янко Енчев пред дъгата намери добре топката и я прати в горния ляв ъгъл за 2:0. Малко по-късно домакините удариха и греда. Втората част започна добре за миньорци, които в 46 минута направиха резултатът класически, с удар от 20 метра Николай Димитров прати топката под гредата за 3:0.
Все пак колежани вкараха почетен гол. В 65 минута Тодор Тимонов намери Сезгин Четин в наказателното поле, който с диагонален удар намали на 3:1. В последната минута Венцислав Иванов с глава простреля Георги Петров за крайното – 4:1. В сряда Евроколеж приема Ураган Бояджик.