Левски обърна Пирин в Благоевград

Юношите старша възраст на Пирин загубиха домакинството си на Левски с 1:2 в среща от 21-ия кръг на елитната група до 19 години.

Орлетата поведоха с гол на Христо Младенов още в 5-тата минута. Той влиза и в плановете на наставника на мъжкия отбор Милен Радуканов и бе и на зимен лагер с орлетата в Турция.

Столичани обърнаха резултата с по едно попадение на Божидар Божилов в двете полувремена . През пролетния полусезон той не спира да бележи. В края на срещата Йоан Гаврилов удари греда за сините. След 21 изиграни мача в Елитната група до 19 години Пирин заема 10-то място с 28 точки , а Левски се изкачи на 6-то с 36 точки.