Уотфорд ужили Уест Бром (видео)

Отборът на Уотфорд надигра с 2:0 като домакин Уест Бромич в мач от междинния 31-и кръг на английската Висша лига. Играещият в състава на "стършелите" под наем от Милан нападател Мбайе Нианг изведе Уотфорд напред в резултата в 13-ата минута след индивидуална акция и блестящ изстрел от границата на наказателното поле.

В 41-ата минута Уест Бром бе близо до изравнително попадение, но топката срещна гредата след прекрасен удар на Насер Шадли от фаул.

Четири минути след почивката Трой Дийни стана автор на второто попадение за "стършелите", след като с малко късмет се озова сам срещу стража Бен Фостър.

В 65-ата минута Мигел Бритос бе отстранен от игра за втори жълт картон и Уотфорд доигра мача с 10 души, но това не попречи на домакините и те се поздравиха с победа, след която заемат девето място в класирането с 37 точки. Уест Бромич е осми с 44.