600 души гледаха хандбал в Гоце Делчев

Пирин Гоце Делчев победи у дома НСА с 26:22 в среща от мъжкия хандбален шампионат. Въпреки че срещата се игра в изборния ден в "Арена Неврокоп" имаше 600 зрители. Домакините започнаха много силно мача, бързо натрупаха преднина и на полувремето водеха с 14:8.

След почивката преднината на неврокопчани достигна 9 гола. И тук те цели 12 минути домакините не успяха да отбележат гол и преднината им падна само до 2 гола. Все пак те не допуснаха изненада и спечелиха мача. Най-резултатен за Пирин бе Мирослав Владков със 7 попадения, а Иван Мечев и Александър Халачев добавиха по 6.

Наставникът на отбора от Гоце Делчев не можеше да разчита в този мач на наказания Костадин Гущанов. За НСА Христо Петков реализира 6 попадения.