Радослав Бакърджиев: Искам да играем така, както след третия гейм (видео)

Наставникът на женския волейболен отбор на Левски Радослав Бакърджиев призна след драматичната загуба от Вечния съперник ЦСКА с 2:3 в мач №2 от 1/4-финалните плейофи на НВЛ, че се надява да започнат третата среща от началото така, както започват да играят от третия гейм нататък. Третият решителен мач между Левски и ЦСКА е в понеделник (13 март) от 18,00 часа в залата на "червените" "Васил Симов".

"Това, което не ни стигна в тайбрека, за да направим обрата пълен е, че не отиграхме 2-3 топки чисто технически. Както и взехме някои грешни решения чисто индивидуално, но това е част от играта. Както ни се случва на нас, така се случва и тях. Точно това ни помогна на нас в третия и четвъртия гейм да спечелим. Живот и здраве, в понеделник, се надявам да задържим този характер, който показваме в двата мача от средата до края, и да се поздравим с крайния успех. Надявам се, че това, че два пъти стигаме от 0:2 до тайбрек, да мотивира момичетата и да започнем третия мач от началото както започваме да играем от третия гейм нататък срещу ЦСКА в плейофите. Ще видим какво ще стане в понеделник", сподели Бакърджиев.

Снимки: ЕМОНА ЦОНЧЕВА, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ от мача ЛЕВСКИ - ЦСКА 2:3 - ТУК!!!