Юлия Иванова: Нашият отбор не показа добра игра и закономерно загубихме (видео)

Волейболистките на ЦСКА допуснаха драматична загуба с 2:3 гейма от Левски в 1/4-финал №1 от плейофите за титлата, а ето какъв бе коментарът на треньорката на "червените" Юлия Иванова за медиите след края на мача:

"И предишния ни мач с Левски завърши 3:2, но в наша полза. Не успяхме да покажем добрата ни игра в центъра и да се организираме добре на блокада. Винаги посрещането, както нашето, така и тяхното ни е било на приливи и отливи. В трудните ситуации те успяваха да бъдат категорични с техните крайни нападатели и да свалят топката на земя. При нас това не се получаваше. Освен това имахме 2-3 големи срива, а след първите два гейма си помислихме, че всичко ще бъде много лесно, а не беше така, защото Левски бе излязъл за категорична битка. Играта на Левски не е никак сложна, защото играят само по краищата. Въпросът е тези крайни нападатели да бъдат спрени и топката, която остане в игра да може да падне в другото поле, тоест да направим точка. Анализът е направен отдавна. Видяхте и днес, техният треньор размени състезателките на 4 и като диагонал, което подобри атаката им, а ние все по-трудно достигахме до точки".

"В крайна сметка, това са плейофи. Трябва да спечелиш два пъти. И много искам това да сме ние. В следващия ни мач ни трябва първа победа. Да, и задължително вторият трябва да е в наша полза. Надявам се да излезнем и да се борим, защото никой няма да ни даде победата даром. Днес Левски си заслужи победата, играха добре момичетата, правиха блокади и имаха сърце. Нашият отбор не показа добра игра и закономерно загубихме".

Снимки: ЕМОНА ЦОНЧЕВА, SPORTAL.BG

ГАЛЕРИЯ от дербито ЦСКА - ЛЕВСКИ 2:3 - ТУК!!!