Локо (Сф) спря полета на Септември (галерия)

Тимът на Септември (София) стигна само до 1:1 в "Драгалевци" срещу Локомотив (София) от 19-ия кръг на Втора лига. Двубоят бе дебютен за Христо Арангелов, начело на домакините, след като замени отишлия в Левски Николай Митов. Едно от зимните попълнения на лидерите Николай Цветков - Демона вкара за 1:0 в 58-ата минута от фаул, но радостта на Септември бе прекалено кратка, тъй като Илия Димитров при следващата атака изравни. Интересното е, че и двамата влязоха от резервната скамейка.

Борис Галчев дебютира пред новите си фенове от първата минута, но този път не успя да помогне на своя тим.

Септември - Локомотив (София) Първата опасност бе за "железничарите", като още в третата минута Даниел Пеев стреля опасно от фаул. Младокът Здравко Димитров в 5-ата минута пък застраши вратата на гостите. В 12-ата минута Дани Пехливанов бе близо до поредния си гол, но Александър Любенов изби. Момчетата на Явор Вълчинов стояха по-добре на терена, а след размяната на голове, играта се изнерви и последните 30 минути голови положения липсваха.

Септември - Локомотив (София) Равенство спря устрема на Септември, който миналата седмица излезе на върха в класирането, но сега отново бе изместен от първото място. Тимът вече има 39 точки след своето шесто равенство. Етър също има 39 точки, но е с по-добри показатели в преките мачове.

За Вълчинов това бе първо равенство начело на тима, но то е седмо за сезона за тима от "Надежда". Локомотив остана на десето място с 25 точки.Септември - Локомотив (София)