Алекс Колев с нов гол в Полша

Българският нападател на полския Стал Миелец - Александър Колев, вкара гол във втора поредна контрола за тима. Той се разписа в предишната проверка с Корона (Киелце), а сега реализира и във вратата на Пуща.

Стал загуби срещата с 1:2, а Колев откри резултата в 18-ата минута. Точно преди почивката футболистите на Пуща се възползваха от грешка в защитата и изравниха резултата. През втората част обратът стана пълен.

Колев бе на терена през първата част, а на почивката треньорът смени всичките 11 играчи и пусна изцяло нов състав за вторите 45 минути. Другият българин в тима - Васил Панайотов, също се представи на ниво през първото полувреме.