Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Добрев: Стъпка по стъпка пълзим нагоре

Спортният директор на Септември (София) Кристиян Добрев демонстрира отлично настроение след четвъртата поредна победа на тима в Първа Лига. Момчетата на Николай Митов се наложиха с 1:0 над Пирин Благоевград в мач от 15-ия кръг.

"Последното нещо, което трябва да гледаме в момента, е играта. Радостни сме от четвъртата поредна победа с 1:0. Мисля, че за новак, който е неопитен в Първа лига, да постигне четири поредни победи, не е никак малко. Трябва да отдадем заслуженото на треньорите и футболисти. Това беше добра победа срещу добър отбор - Пирин, който играе много силно като гост. Не е нужно да припомням, че направиха равенства с ЦСКА, Лудогорец и Берое.

Поздравявам отново треньорите и футболистите. Минахме още един отбор в класирането. Стъпка по стъпка пълзим нагоре", сподели Добрев.

"Винаги гледаме играта, а сега побеждаваме след не толкова убедителна игра, бих казал. Ако достигнем ниво, което можем да играем така, че да ни харесват хората, които следят футбола, ще е още по-добре да побеждаваме, тук ще говорим за по-голяма класа на отбора като цяло, но такава идва с по-добри резултати и по-добри футболисти", допълни Добрев.