Левски победи Лудогорец в Елитната до 17 години (видео)

Отборът на Левски победи връстниците си от Лудогорец с 1:0 в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 17 години. Единственото попадение реализира Мартин Петков от дузпа в 45-ата минута. Нарушението бе извършено срещу Айвън Ангелов. Талантите на Йордан Петков постигнаха втори важен успеха на изкуственото игрище на "Георги Аспарухов" през тази седмица, след като преди няколко дни надделяха с 3:2 над Ботев (Пловдив).

"Сините" вече са на четвърто място със 17 точки, докато Лудогорец остана с 10 точки. Лидер е ЦСКА-София, който има седем победи и едно равенство, с 22 точки. "Червените" победиха с 4:2 Славия на "Овча Купел".