Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Севлиево спря Кариана и разклати лидерската му позиция

Отборите на Севлиево и Кариана (Ерден) завършиха наравно 0:0 в мача помежду си от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Двубоят бе изпълнен с много единоборства и битка на терена. Все пак гостите трябва повече да съжаляват повече за изпуснатите точки, тъй като по-чистите положения бяха в тяхна полза. В 80-ата минута играчите на Кариана имаха и претенции за дузпа, след като защитник на домакините игра с ръка в наказателното поле.

Така Кариана записа второ равенство в шампионата и може да изпусне лидерската си позиция, ако утре Бдин (Видин) победи Левски 2007 (Левски). Играчите от Ерден са с 14 точки, докато видинчани са с 12 и мач по-малко. Севлиево от своя страна са четвърти с десет.