Амкар продължава да затъва със страшна сила (видео)

Амкар продължава да не може да запише дори точка от началото на сезона в Премиер лигата. Отборът от Перм допусна четвърта поредна загуба в 4-ия кръг при гостуването си на Динамо (Москва). Столичени спечелиха мача повече от убедително с 3:0 и така прекъснаха своята лоша серия без победа през този сезон.

И трите гола за домакините паднаха през второто полувреме. Кирил Панченко откри резултата в 49-ата минута, Александър Зотов удвои в 64-ата, а Вандерсон оформи класическото 3:0 в 82-ата минута на двубоя.

Цял мач за гостите записа българинът Петър Занев, но и той не помогна много на своя тим да се представи по-добре.

След този двубой Динамо се изкачи няколко позиции в класирането и вече е на 9-ото място с 4 спечелени точки. Амкар пък остава на дъното без спечелена точка и без отбелязан гол до момента.