Акрапович: Ако вкараме гол в реванша, ще играем срещу Левски

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович остана доволен от играта на тима си в днешното гостуване на Черно море. “Смърфовете” допуснаха загуба с 2:1, но успяха да реализират гол на чужд терен, който запази шансовете им във реванша с “моряците”. Вторият двубой за седмото място, което дава шанс за участие в Лига Европа при успех след това над третия от първата шестица, ще бъде в събота на "Лаута".

“Не съм много доволен от резултата, но е по-добре от 2:0. Накрая бяхме по-добри от противника. Както казах, шансовете и на двата отбора са 50/50. Имахме два дни по-малко време за почивка от отбора на Черно море. Не е лесно да се възстановиш за такова време, но тактиката ни беше да неутрализираме противника през първото полувреме. Влезе много красив гол. Противникът беше по-силен и се опитахме да вдигнем оборотите. Умарбаев беше много изморен, както и Аралица, но след това влязоха в игра. Вместо да вкараме втори гол, получихме червен картон. Според мен имаше дузпа за нашия отбор, а не червен картон. Езе влезе без подготовка в нашия отбор и все още свиква със стила ни. Той трябва да слуша. Има различен усет и днес направи фатална грешка, но това е футболът. Днес бях резервирал стая за Димо Бакалов в хотела ни. Той даде много за нашия отбор. Голът днес беше много важен и се радвам за момчетата. Ако вкараме един гол, мисля, че ще играем срещу Левски", коментира Акрапович.

СНИМКА: Булфото