Стамен Белчев: Обратът е възможен

Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев не остана доволен от представянето на тима си в първия полуфинален мач от турнира за Купата на България срещу Левски.
"Червените" загубиха домакинството на "сините" с 2:0 след две попадения на Серджиу Буш в среща, играна на стадион "Васил Левски".

"Проблемите ни не са малко, но мисля, че това не е важно в момента. Днес отборът не показа истинското си лице. Това не е оправдание. През първото полувреме стояхме по-добре от Левски на терена, докато през втората част те бяха по-добри. Искахме да играем по-дълго с топката и да използваме фланговете. За съжаление, това не се получи. И при двата гола си стоим в зоната, без да се оглеждаме. Отборът на Левски не ме изненада. Делио Роси знаеше, че имаме нови футболисти на бековете и Левски атакува оттам. Трябва да си изкараме нужните поуки и да продължим напред. Само с победи можем да се върнем. Обратът е възможен. Ще направим всичко възможно да се представим по-добре и да спечелим реванша", завърши Белчев.

Снимкa: Емона Цончева, Sportal.bg