Старокин: Вече се готвим за баражите

Футболистът на Витоша (Бистрица) Орлин Старокин коментира днешната загуба на “бистришките тигри” с 3:1 от състава на Пирин (Благоевград).

Полузащитникът отбеляза, че тимът му е паднал духом след пропусната дузпа в 59-ата минута, която Григор Долапчиев изпусна:

“Загубихме двубой, в който започнахме добре. Имахме инициативата през първите минути, успяхме да отбележим и гол. Трябваше да си повярваме още малко и да вкараме втори гол. Преди да дойде почивката, Пирин реализира попадение. Имах възможност да вкарам, но не успях да отбележа. Изпуснахме и дузпа. Паднахме духом и Пирин се възползва от тази ситуация. Всеки един мач даваме максимума от себе си. Трябва да повярваме в собствените си възможности и да бъдем по-смели. Готвим се за баражите, а в срещите до края ще играем за престиж. Не следя какво се случва във Втора лига. Трябва да запазим местото си в елита. Надявам се, че всички ще сме живи и здрави. Мисля, че се развиваме в правилната посока. Трябва време, когато има нови футболисти. Ще видим във възловите мачовете дали сме израснали, или пък не”, коментира Старокин.

Снимкa: Емона Цончева, Sportal.bg