Муса се развихри в контрола на ЦСКА

Завърналият се в ЦСКА (Москва) нападател Ахмед Муса отбеляза два гола за победата с 3:0 над Елче в поредната контрола на тима от лагера в Испания. Нигериецът, който от началото на сезона не записа нито един мач за Лестър, демонстрира добра форма и обнадежди феновете на "армейците" и старши треньора Виктор Гончаренко.

Муса откри резултата в 22-ата минута след комбинация с участието на Алан Дзагоев и Александър Головин. В края на полувремето точен беше Витиньо, а в 61-ата минута Марио Фернандес центрира към Муса и той вкара за 3:0.

Победата бе първа за ЦСКА след 4 поредни равенства в проверките. Българският национал Георги Миланов, който доскоро лекуваше травма, не взе участие в мача.

ЦСКА (М) - ЕЛЧЕ 3:0