Халф на ЦСКА-София се контузи на нивата в Сандански

Халф на ЦСКА-София се контузи на нивата в Сандански

Халфът на ЦСКА-София Рубен Пинто бе сменен принудително по време на първата контрола на тима срещу Вихрен. Причината е, че португалецът е получил контузия на тежкия терен в Сандански.

След проверката наставникът на червените Стамен Белчев изрази надежда, че травмата на Пинто няма да е нещо сериозно и той ще е напълно готов за следващия лагер на тима, който ще се проведе в Испания.

Добрата новина е, че Пинто е единственият състезател, който се оплака от болежки след проверката. Както е известно, поради различни причини днес не играха още четирима футболисти - Жеферсон Телес, Андре Монтейро, Николай Бодуров и Раул Лое.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички