Ботев (Гълъбово) с обрат в Горна Оряховица

Тимът на Ботев (Гълъбово) надви с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица) като гост в мач от 7-ия кръг на Втора лига. Гостите постигнаха успеха след обрат през втората част. В последната минута на първата част Красен Трифонов даде аванс на "железничарите" с първото си попадения за сезона.  Две попадения на Рангел Абушев (73) и Свилен Щерев (77) донесоха пълен обрат за тима от Гълъбово. За Абушев това е втори гол в тази кампания, докато Щерев има вече четири попадения от седем мача, като е голмайстор на тима си, заедно с Методи Костов.
Играчите на Ботев имат три победи в последните четири мача, като с актив от 13 точки делят второто място с Арда и Поморие.

Локомотив пък остана с актив от пет точки на 15-то място в класирането.

Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово) 1:2

1:0 Трифонов 45'
1:1 Абушев 73'