Вход / Регистрирай се

Безплатен транспорт за феновете на Монтана до Горна Оряховица

Безплатен транспорт за феновете на Монтана до Горна Оряховица

Ръководството на Монтана отново ще осигурява безплатен транспорт за феновете на отбора, които искат да подкрепят любимците си при гостуванията в първенството. Новия сезон във Втора лига се открива този петък с мача Ботев (Гълъбово) – ЦСКА 1948. На другия ден монтанци излизат на стадиона в Горна Оряховица срещу местния Локомотив. От стадион „Огоста” предупредиха, че автобусът с привържениците на Монтана тръгва от паркинга пред гарата в събота, 28 юли, точно в 12.30 часа

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички