Вход / Регистрирай се

Хартс освобождава 12 футболисти след изпадането от елита

Хартс освобождава 12 футболисти след изпадането от елита

Изпадналият от шотландския елит Хартс освободи общо 12 футболисти. Други трима играчи, които бяха преотстъпени в столичния клуб през миналия сезон, се завръщат в отборите, с които имат договори.

Крейг Ливайн, който беше уволнен от мениджърския пост на "сърцата" през миналия октомври, но остана на работа в първия състав, също напуска. Заедно с него от стадион "Тайнкасъл" си тръгва и асистентът му Остин Макфий.

Ливайн работи в клуба от Единбург в три различни периода на своята мениджърска кариера.

Хартс изпадна от Висшата лига, след като заемаше 12-то място, когато беше взето решение за предсрочно прекратяване на шампионата през май. Причина за ранния край на сезона е пандемията от коронавирус.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички