Бивш треньр на Левски не успя да спре ЦСКА 1948, юноша на ЦСКА с нов гол

ЦСКА 1948 постигна нова победа в предсезонните си контроли, след като днес надигра с 2:0 Хебър в Пазарджик. И двете попадения паднаха през първата част.

Софиянци започнаха по-силно проверката и притиснаха лидера в Югозападната Трета лига още с началния съдийски сигнал, но в първите двайсетина минути направиха три пропуска. Все пак логичното се случи в 24-ата минута, когато Мариян Огнянов откри резултата, завършвайки отлична атака.

В 41-ата минута Гущеров изведе Пешов сам срещу вратаря и юношата на ЦСКА покачи на 2:0. Това е втори негов гол след трансфера си при червените от Славия. Нападателят се разписа и при успеха в първата зимна контрола на своя тим, която бе срещу Свиленград. Тогава ЦСКА 1948 разгроми опонента си с 4:0, а Пешов откри резултата.

След почивката наставниците на двата отбора Петко Петков и Николай Митов извършиха множество смени. Червените намалиха темпото и Хебър изнесе играта в по-предни позиции, но така и не успя да вкара почетно попадение.

ХЕБЪР - ЦСКА 1948 0:2

0:1 Огнянов 24
0:2 Пешов 41

ХЕБЪР: 44. Дебърлиев, 4. Михайлов, 42. С. Иванов, 27. Костов, 3. Дошков, 25. Караасан, 5. Велев, 10. К. Георгиев, 13. Йорданов, 11. Пехливанов, 19. М. Георгиев

ЦСКА 1948: 33. Михайлов, 25.А. Александров, 4. Христов, 12. Дяков, 30. Атанасов, 20. Сандански, 21. Огнянов, 9. Пешов, 17. Ивайлов, 11. Д. Александров, 99. Гущеров