Борнемут надигра Уест Хам

Отборът на Борнемут надви с 2:0 като домакин Уест Хам в среща от 23-ия кръг на английската Висша лига. Автор на първото попадение в двубоя стана Калъм Уилсън в 53-ата минута. Уилсън опъна мрежата зад Лукаш Фабиански с великолепно воле от дъгата на наказателното поле.

Калъм Уилсън бе много близо и до още едно попадение в мача, но в 70-ата минута уцели греда.

Във втората минута на добавеното време Джошуа Кинг сложи точка на спора с втория гол в срещата и “черешките” събраха общо 30 точки, които им отреждат 12-о място в класирането. “Чуковете” от Лондон са 10-и с 31 точки.