ЦСКА-София (U15) стартира с убедителен успех

ЦСКА-София U15 (родени 2005 г.) победи Добруджа с 2:0 на старта на сезона в Елитната група.

През първата част червените изпуснаха няколко положения чрез Георги Димитров, Константин Йорданов и Кристиян Грозданов, чиито удари минаваха или на сантиметри от гредите, или вратарят на Добруджа се намесваше решително и спасяваше.

В първите минути на втората част Росен Маринов и Наско Цеков пропуснаха да се разпишат. Резултатът беше открит от капитана Росен Маринов в 44-ата минута. Иван Нешков удвои шест по-късно с красиво попадение. До края червените изпуснаха още няколко възможности за ново попадение. Кристиан Георгиев, Георги Димитров, Тодор Славов, Кристиан Грозданов и Лъчезар Иванов не успяха да отбележат.

В следващия кръг ЦСкА-София ще гостува на Лудогорец в Разград. Срещата е на 28 август от 10:00 часа.

снимка: cska.bg