Многомилионното лятно попълнение на Атлетико Мадрид Жоао Феликс може да попадне в стартовия състав за предстоящата среща със Севиля през уикенда, прогнозира AS. Португалецът не е започвал в мач на “рохибланкос” от 26 януари в двубоя с Леганес. Бившият играч на Бенфика вече е възстановен от контузия и ще получи шанс вместо Яник Ферейра Караско, който беше сред 11-те в последната среща - срещу Еспаньол.
На днешната тренировка Чоло Симеоне подреди следния състав: Върсалко, Савич, Фелипе, Ермосо, Анхел Корея, Маркос Йоренте, Саул, Коке, Феликс и Алваро Мората. Томас Парти е наказан за сблъсъка със Севиля. Тома Льомар продължава своето възстановяване, докато Хосе Хименес и Ренан Лоди трябва да получат “зелена светлина” в близките дни.
Атлетико посреща севилци в събота от 17:00, а другата седмица е големият мач за Атлети - гостуване на “Анфийлд” срещу Ливърпул.