Панайотов: Разделихме си по едно полувреме и резултатът е закономерен

Старши треньорът на Локомотив (Горна Оряховица) Николай Панайотов говори след равенството на своя тим с Етър. Двата тима не успяха да си вкарат и завършиха 0:0.

Много битка, страхотна атмосфера по трибуните, но без победител в сблъсъка между Етър и Локомотив (ГО)

“Със сигурност можеше да победим. Видяхте и каква атмосфера - празник и за двата отбора. Първото полувреме имахме инициативата, второто може би малко се подлъгахме от това, че искахме да вкараме гол и имаше ситуации, в които трябваше да задържим топката, а ние бързахме. Малко физически отпаднахме. Смените обаче дадоха резултат. Имахме няколко статични положения. Моето заключение е, че беше равностойно и резултатът е закономерен.

Искаме да вкараме повече голове. Виждате, когато отборите предразполагат такива терени, се получава един празник. Доста стадиони не са добри и трудно се играе футбол. Аз съм много доволен от момчетата, стараят се втория полусезон. Хубаво е, че можем да се надиграваме с отбори, които са по-напред от нас в класирането.

Следващите два мача трябва да излезем за победа. На нас са ни нужни точки. Всички бързат да вземат точки, надяваме се да се представим добре”, заяви Панайотов.

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти