Звездата на Академик към репортер на Sportal.bg: Надявам се да не ти открадна работата

Отборът на Академик Бултекс 99 направи първа тренировка преди старта на efbet Купа на България, а звездата на тима Обрад Томич се развихри на паркета с микрофона на Sportal.bg, за да направи доста любопитни интервюта с гарда на съперника си в 1/4-финалната фаза на надпреварата - Деян Карафмилов, както и със своите съотборници Николай Титков, Машан Връбица и Дейлън Уилямс.

Той очевидно се чувстваше в свои води говорейки на български, сръбски и английски, а в края на репортажа се пошегува и с репортера на Sportal.bg."Надявам се да не ти открадна работата", каза с усмивка центърът.

Пловдивчани излизат срещу Рилски спортист в трети мач от първия ден на надпреварата в новия комплекс "СамЕлион" в Самоков. Срещата е утре от 18:30 часа.

Още от Баскетбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти