Динамо (Букурещ) се завърна на победния път, но Георги Миланов се контузи

Динамо (Букурещ) сложи край на негативната си серия от 4 мача без победа в първенството на Румъния. "Кучетата" победиха с 2:0 Херманщат в гостуването си от 14-тия кръг и така се завърнаха на победния път.

Георги Миланов също взе участие в мача за гостите, като започна сред титулярите, но получи контузия още в 30-ата минута и напусна терена принудително.

Антони Иванов пък не игра в този двубой за домакините, тъй като изтърпяваше наказание.

Динамо стигна поведе с попадение от дузпа, реализирано от Астрит Селмани в 33-тата минута.

В 88-ата минута Кенеди Боатенг оформи крайното 0:2, вкарвайки втори гол за "кучетата".

С този успех Динамо излезе на 4-тото място в класирането с актив от 21 точки, колкото имат и Петролул и Университатя (Крайова) на 2-рата и 3-тата позиция. Херманщат пък заема 12-тото място с 13 точки.