Хикс в Съединение

2:2 приключиха в Съединение, местния Гигант и Ботев III (Пловдив). Срещата е от 12-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Първата част премина с превес за домакините, които пропиляха и голови положения. В началото на второто полувреме, Аурел Мусай им даде преднина след прецизно изпълнена дузпа – 1:0.

Александър Карталов се възползва от пас на съотборник и изравни в 62-ата минута. В 68-ата влезлия като резерва Агоп Кочиян стреля, пловдивския страж изби и Стоян Митев реализира за 2:1. В 75-ата минута Красимир Здравков от Гигант напусна терена с контузия. Манол Георгиев вече беше извършил всичките си смени и отбора му доигра двубоя с десет футболисти. В 90-ата минута Кирил Велинов изравни резултата. Футболистите от Съединение веднага тръгнаха за трети гол. Загубиха обаче топката и при контраатака двама играчи на Ботев излязоха сами срещу вратаря, но не го преодоляха.