Германея хвърли сензацията в Аматьорската купа

Възстановеният мъжки отбор на Германея поднесе голямата изненада в турнира за Аматьорската купа, побеждавайки с 2:0 лидера в Югозападната Трета лига

Точни за състава от Сапарева баня бяха Емил Петров преди почивката и Робертин Атанасов през второто полувреме. Гостите така и не успяха да разпечатат вратата на Александров, който в 4-те официални срещи на отбора досега не е допускал гол.

На трибуните бе и голяма част от щаба на „Марек“ начело с Анатоли Нанков, чийто съперник за Купата на България е именно отборът от областния център. Близо 150 зрители, немалка част и от Дупница, си тръгнаха доволни от битката на терена и успеха на домакините. На трибуните бе и кметът на курортния град Калин Гелев, показа задоволство от успеха.

В следващите дни ще бъде изтеглен жребия за следващия кръг и играчите на Германея ще научат своя съперник.

СНИМКА: zadupnitsa.com