Черно море II победи Фратрия II

Черно море II надви като гост Фратрия II с 2:0. Варненската битка на дубълите е от четвъртия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен успех за „моряците“ с оглед събитията на терена през целия двубой.

Те пропиляха две възможности за гол, преди да открият резултата. Първото попадение вкара Кристиан Михайлов, половин час след началото. Втората част започна с голова опасност пред вратата на Черно море. Селекцията на Мартин Христов обаче бързо взе контрола. Голмайсторът уцели веднъж гредата. Два пъти същото стори съотборника му Тони Михайлов, влязъл като резерва. Именно той реализира второто попадение в 70-ата минута. Победата можеше и да е с категоричен резултат. Вратарят на Черно море пък се справи след удар на централния нападател на Фратрия.