Черноломец без проблеми срещу Кубрат

Черноломец (Попово) разгроми у дома едноименния тим на Кубрат с 6:1. Срещата е от третия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините премахнаха интригата за половин час през първото полувреме.

Радостин Стоилов откри головата им сметка в 12-ата минута. След още толкова време, Тихомир Кънев удвои от дузпа. Стоилов се разписа за втори път, секунди преди почивката. Десетина минути след нея точен беше и Беадир Беадиров – 4:0. Кънев вкара и в 66-ата минута. Мехмед Сабри ознаменува повторния си дебют за Черноломец с попадение в 82-ата минута. Още положения създадоха домакините. Накрая влезлия като резерва Божил Николов реализира почетното попадение за Кубрат. Ръководството на гостите изрази недоволство от съдийството през първото полувреме.