Черно море II и Лудогорец III не излъчиха победител

2:2 приключиха във Варна, Черно море II и Лудогорец III (Разград). Срещата е от третия кръг на Североизточната Трета лига. Стана изключително интересен двубой с много динамика. Георги Пенев стреля неспасяемо от границата на наказателното за 0:1, само 180 секунди след началото. „Моряците“ веднага взеха инициативата и създадоха няколко ситуации. Усилията им се възнаградиха в 34-ата минута, когато Берк Бейхан посрещна избита топка и я насочи в мрежата – 1:1. Пак с шут от границата на наказателното поле, но този път на Никола Георгиев в 41-ата минута, разградчани отново поведоха. След почивката домакините взеха инициативата.

Атакуваха по фланговете и центрираха. Съперникът имаше две възможности за трети гол, но варненския страж Антоан Манасиев се справи. Пред отсрещната врата не успяха Христодар Христов, Тони Михайлов и Бейхан. Така се стигна до последните секунди, когато след центриране от корнер влезлия като резерва Кристиян Иванов възстанови равенството с глава.