Северозападът победи Югозапада в „Преглед на талантите от Трета лига“

Сборният отбор на Северозападната Трета лига се наложи с 2:1 над селекцията на Югозападната Трета лига. Това е първият двубой от тазгодишното издание на традиционния турнир „Преглед на талантите от Трета лига“.

Съставът на Северозапада за турнира „Преглед на талантите от Трета лига“ (програмата за мачовете)

Стилян Спасов от Севлиево извезе напред северняците с попадение в 32-ата минута. Калоян Тодоров от Вихрен изравни от дузпа в края на първата част.

Съставът на Югозапада за турнира „Преглед на талантите от Трета лига“ (програмата за мачовете)

Нападателят на свищовския Академик Кристиян Иванов осигури успеха в гол в 78-ата минута. Още положения създадоха, но не реализираха футболистите от Севера, водени от треньора Ивайло Георгиев. Утре отборът му ще играе на финала срещу състава на Югоизточната Трета лига. Югозападът пък ще спори за третото място със Североизтокът.