Вихър спечели в Червен бряг

Вихър (Славяново) спечели в Червен бряг с 2:1 срещу Партизан в приятелска среща. Стана интригуваща контрола. Алекс Чакъров излезе сам срещу славяновския вратар Светлин Линев, но стреля в него. Четвърт час по-късно Цветан Петров центрира от фаул и Кристиян Григоров насочи с глава топката в мрежата на Партизан. Малко след това Константин Генков уцели гредата на домакините. Той подаде и Калоян Иванов излъга стража на червенобрежкия тим и удвои аванса на гостите, четвърт час след почивката. Цветан Петров пропусна от дузпа да направи резултата категоричен в 73-ата минута. В 80-ата Ивайло Милчев фиксира окончателното 1:2 с шут от границата на наказателното поле. После Григоров също уцели гредата на Партизан. Още критични моменти имаше пред двете врати.