Динамо и Миланов се добраха до точка срещу Сепси

Отборът на Динамо (Букурещ) с българина Георги Миланов в състава си се добра до равенство 1:1 в гостуването си на Сепси от 3-тия кръг на румънската Суперлига. Бившият роден национал бе титуляр за "кучетата", но бе заменен в 62-рата минута от Ахмед Мустафа.

Домакините поведоха в резултата в 29-ата минута чрез Флорин Стефан, който засече от воле центриране на Богдан Отелица.

Динамо обаче създаде доста положения, удари греда, а накрая успя да стигне до равенството в 74-тата минута, когато топката бе центрирана отдясно, Астрит Селмани пропусна за Петру Неагу, който овладя и отбеляза за 1:1.

След това реми Сепси е на 2-рата позиция в класирането с актив от 7 точки. Динамо пък има 4 спечелени точки до момента и заема 4-тото място.