Белчев: Феновете са прави да недоволстват! Не е нормално това, което показахме

Старши треньорът на ЦСКА - София Стамен Белчев говори след загубата на тима с 0:2 от ЦСКА 1948 в баража за класиране в европейските клубни турнири.

Ново фиаско! ЦСКА 1948 отне титлата, а сега и Европа на ЦСКА - София, голям скандал и бой на стадиона

"Разочарованието е голямо от резултата. Искам да се извиня на феновете, че не се класирахме за Европа. Не искам да коментирам друго. Феновете са прави да недоволстват. Това, което показахме, не е нормално да се случва за футболисти и треньори на ЦСКА.

Хаос и ужас! Феновете нахлуха и прекъснаха баража

През първата част владеехме топката, но нямахме чисти голови положения. През второто полувреме рискувахме и индивидуални грешки ни попречиха да се поздравим с резултат, който ни устройва. Организацията в защита не беше на нужното ниво. Утре ще има яснота около моето бъдеще", заяви Стамен Белчев.