Дубълът на Спартак (Варна) спечели първата си контрола

Въпреки мразовитото януарско време, дубълът на Спартак (Варна) спечели срещу Бенковски (Исперих) с 3:2 в контрола на СК "Локомотив". Много добър мач изнесе младият Александър Йорданов. По-рано лявото крило започна подготовка с първия тим на "соколите".

В 10-ата минута Йорданов откри резултата, а в средата на първото полувреме гостите изравниха след автогол. В 40-ата минута Алекс Йорданов от пряк свободен удар покачи на 2:1.

Кириякос Георгиу поема школата и втория отбор на Спартак (Варна)

През второто полувреме отново бързото ляво крило навърза двама играчи и бе спънат за дузпа, която самият той пропусна. Малко по-късно отново Йорданов центрира от корнер, а таранът Мартин Янакиев отбеляза трети гол.

Минута по-късно гостите върнаха още едно попадение. В контролата дубълът на Спартак използва и много от юношите до 17 години.Пламен Трендафилов