Лудогорец III с изразителна победа

Лудогорец III надигра Бенковски (Исперих) с 5:2 в Разград. Срещата е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Стана интересен двубой. Гостите опитаха да се надиграват, подържаха равновесие през първия час, но после рухнаха. Те започнаха оптимистично. Голмайсторът им Хакан Шюкрю пропусна да открие резултата.

В 20-ата минута обаче се поправи и топката спря в мрежата на домакините. Четвърт час по-късно Николай Николов подаде от фланга и Димитър Иванов изравни. В 43-ата футболистите от Исперих оспорваха отсъдената дузпа за нарушение срещу Александър Маринов. Съдията обаче беше категоричен и Георги Караиванов направи факт обрата в резултата. Секунди преди края обаче Ивелин Василев изравни. След центриране от фланга, приказно попадение със задна ножица реализира Антонио Попов за 3:2 в 57-ата минута. Скоро вратаря на Бенковски предотврати гол на Никола Тодоров. В 77-ата минута Николов завърши с попадение самостоятелен пробив. Малко след това Мартин Станчев пусна топката зад защитата и Константин Димитров фиксира окончателното 5:2.