Хебър с мининален успех в Своге

Отборът на Хебър постигна успех с 1:0 над Спортист (Своге) в двубой от 1/16-финалите за Купата на България. В герой за гостите от Пазарджик се превърна Олексий Збун, който се разписа в 58-ата минута.

Купа на България: efbet Лига премаза конкуренцията в първите пет мача (резултати и голмайстори)

Първата интересна ситуация в срещата дойде след няколко секунди игра. Калоян Йосифов шутира от границата на наказателното поле, но право в ръцете на Дебърлиев. В 3-ата минута отново нападателят получи шанс да накаже гостите, но не успя да се справи със стража на Хебър.

До края на първата част имаше още няколко ситуации, които обаче не се превърнаха в гол.

Все пак в 58-ата минута тимът от efbet Лига стигна до гол на Олексий Збун, който се превърна и в победен в сблъсъка от Купата на България.

Снимка: "Фейсбук" на Спортист (Своге)