ТК "15:40" триумфира с титлата на Държавното отборно първенство за девойки до 14 г.

ТК „15:40", гр. София спечели титлата на Държавното отборно първенство по тенис за девойки до 14 г. в Пазарджик. Надпреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК "Фаворит".

В изключително оспорван финал ТК „15:40", гр.София в състав Елеонора Тонева, Лидия Спасова, Мария Чалъкова, Емилия Видова, Дивна Горанова и Валерия Маринова се наложи с 3:2 победи над ТК „Дема", гр. София в състав Теодора Дамаскинова, Андрея Глушкова, Елена Пападопулу, Криста Вълчева и Александра Момчилова.

Бронзовите медали спечели ТК „Авеню", гр. Бургас след успех с 3-1 над ТК „Супер Спорт", гр.Варна.

В мач за петото място ТК „Албена", гр.Пловдив победи с 3-1 ТК „Испано", гр.Варна. На седмо място се класира ТК „Асеновград", а на осмо ТК „Бароко Спорт", гр.София.